środa, 30 września 2009

Miłe wyróżnienia

Spotkała mnie przemiła niespodzianka, w postaci wyróżnień od Kasmatki i Madlinki. Bardzo za nie dziękuję. Miło jest, gdy to co się robi podoba się innym ludziom.

Chciałabym przyznać swoje wyróżnienie. Wybrałam blogi szczególnie często przeze mnie odwiedzane. Jestem zauroczona prezentowanymi tam pracami. Są one dla mnie inspiracją na wielu płaszczyznach - patrzę zarówno na technikę wykonania, na wykorzystanie materiałów, kolorystykę oraz idee. Dziewczyny dziękuję za wszystko i czekam na kolejne Wasze wpisy.

Wyróżnienie
"Robótki z Głębi Serca"
przyznaję z radością dla:Kasmatki
Madlinki
Joie
Edit
Magdy

7 komentarzy:

 1. Zaskczyłaś mnie dobra kobieto. Piękne to wyróżnienie, aż mi słów brakuje. Dziękuję Ci bardzo. A ja myślałam, że do mnie nie zaglądasz często bo nie mam Cię na liście stałych gości... a tu taka niespodzianka. Jeszcze raz dziękuję bardzo, bardzo

  OdpowiedzUsuń
 2. Jej jakie śliczne wyróżnienie... bardzo bardzo za nie dziękuję... Jak je zobaczyłam to od razu pyszczek mi się uśmiechną... uwielbiam Twoje szkiełka a tu takie cudne, szkiełkowe wyróżnienie... Jeszcze raz ślicznie dziękuję... I za miłe słowa jakie mi zostawiłaś również... :) :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu to wyróżnienie jest niesamowite, nawet nie wiesz ile ono dla mnie znaczy. Teraz pisząc komentarz zerkam sobie a szkiełkowe ptaszki i uśmiecham się pod nosem myśląc o Tobie:) Dziękuję za to:)

  OdpowiedzUsuń
 4. :) baaaardzo mi miło znaleźć się w tak zaszczytnym gronie wyróżnionych. Bardzo Ci dziękuję, Aniu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję z głębi serduszka,bardzo wiele dla mnie ono znaczy,jak i słowa od Ciebie.Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 6. Aniu a my to wyróżnienie mamy dalej rozdać, czy to jest tylko dla nas specjalne od Ciebie???

  OdpowiedzUsuń
 7. Edit, oczywiście że można rozsyłać, będzie mi bardzo miło. Buziaczki :*

  OdpowiedzUsuń